درباره مرکز فنی و مهندسی رز کامپیوتر

About Us

مرکز مهندسی کامپیوتررز با هدف ارائه راه حل جامع در زمینه کامپیوترهای خانگی واداری وسرورهای پیشرفته وهمچنین پشتیبانی حرفه ای از کامپیوترهای ادراجات ومراکز علمی وآموزشی ونظامی وانتظامی ایجاد گردیده است که در این راه همواره کنترل کیفی محصولات و خدمات مطابق با استانداردهای جهانی پذیرفته شده این حرفه آموزش صحیح تمامی مشتریان اعم از مشتریان داخلی، میانی و خارجی و اتخاذ استراتژی های مناسب در جهت ایجاد و حفظ رابطه طولانی و پایدار  بامشتریان موردنظر بوده است.

مهم نیست شما چه میزان بزرگ یا کوچک هستید ، یک سازمان بزرگ هستید یا یک مجموعه کوچک ، مهم این است آنچه را که از تکنولوژی روز در زمینه ماشینهای اداری بخواهید برای شما فراهم کرده یا خواهیم کرد.

ما در این مدت به عنوان ارائه دهنده فروش و خدمات پس از فروش برندهای اصلی کامپیوتروماشینهای اداری   تلاش خود را کرده ایم تا بهترین راه حل را با توجه به بودجه و تکنولوژی مورد نیاز مشتریان ارائه نمائیم.

پس از گذشت 20 سال از تاسیس این مرکزهم اکنون این مرکز با داشتن پرسنل کارآزموده با خدمات پس از فروش عالی درادارات ومراکز صنعتی شهرری و انجام پروژه های مختلف در زمینه مشاوره ، طراحی ، اجرا و نظارت بر طرحهای انفورماتیکی و ماشینهای اداری همچنین ارائه و تامین کلیه محصولات پاناسونیک (تلفن و فاکس) اچ پی (شامل سرور ، تجهیزات ذخیره سازی اطلاعات , پرینتر ، پلاتر ، اسکنر ، نوت بوک ، تجهیزات شبکه و مواد مصرفی مورد نیاز کاربران) مفتخر است که بزرگترین مرکز انفورماتیکی جنوب تهران بوده و از پیشگامان این صنعت فراگیر در شهرری می باشد.

کارشناسان و تکنسین های آموزش دیده در بخش پشتیبانی با فراغ خاطر آماده پاسخگویی تلفنی و حضوری به متقاضیان و کاربران بوده و آنان را دراستفاده بهینه از نرم افزارها و دستگاه ها راهنمایی می نمایند.

همچنین این بخش با هماهنگی بخش فروش ،طرح های دوره ای جهت حفظ ارتباط با مشتریان و سنجش میزان رضایتمندی آنها در نظر گرفته است وگزارش این نتایج به مدیران بخش های فروش، پشتیبانی و مدیریت کل ارائه می گردد.پس از تحلیل و بررسی نتایج ،استراتژی های مناسب برای افزایش میزان رضایتمندی مشتریان اتخاذ و به کار گرفته می شود.

 

امید آن می رود تا با پشتوانه صداقت ،وجدان کاری و احترام متقابل دامنه تفاهم ها افزایش یافته و قدم اول موجبات همکاری های بعدی را فراهم آورد.

 

چرا مرکز فنی و مهندسی رز کامپیوتر؟

Why Rose Technical and Engineering Center Rose

دستمزد رقابتی

رز کامپیوتر دارای سابقه بسیار طولانی در خرید و فروش و تعمیرات می باشد

تیم های متخصص

رز کامپیوتر دارای سابقه بسیار طولانی در خرید و فروش و تعمیرات می باشد

خدمات با کیفیت

رز کامپیوتر دارای سابقه بسیار طولانی در خرید و فروش و تعمیرات می باشد

پشتیبانی خدمات

رز کامپیوتر دارای سابقه بسیار طولانی در خرید و فروش و تعمیرات می باشد

تعمیرات قوی

رز کامپیوتر دارای سابقه بسیار طولانی در خرید و فروش و تعمیرات می باشد

خدمات پس از فروش قوی

رز کامپیوتر دارای سابقه بسیار طولانی در خرید و فروش و تعمیرات می باشد

داستان رز کامپیوتر

برترین مرکز فنی و مهندسی در جنوب تهران

گروه فنی و مهندسی رز مجهزترین و تخصصی ترین مرکز تعمیرات کامپیوتر با بیش از ۲۰سال سابقه و با حضور کادری مجرب ، متخصص و متعهد خدمات خود را در زمینه تعمیرات کلیه قطعات لپ تاپ و کامپیوتر در کوتاهترین زمان و با کمترین هزینه ممکن همراه با ۴ ماه گارانتی تعمیرات به کلیه نهادها ، ارگانها ، سازمانها و مراکز اداري ، صنعتي ، بازرگاني و تجاري و خدماتی ارائه می نماید .
یکی از گسترده ترین زمینه های فعالیت این مجموعه با بیش از ۲۰سال سابقه در این امر ارائه خدمات تخصصی تعمیرات و نگهداری ( سرویس و نگهداری ) می باشد. که در قرارداد های ۶ الي ۱۸ ماهه قابل اجرا مي باشد که در صورت نیاز متقاضیان می توانند با هماهنگی ، از خدمات مشاوره و بازدید رایگان این مجموعه جهت بررسی و اعلام هزینه برخوردار گردند

 

دپارتمان تعمیر تخصصی لپ تاپ

دپارتمان تعمیر تخصصی گوشی و تبلت

دپارتمان تخصصی بازیابی و ریکاوری اطلاعات از دست رفته

دپارتمان تخصصی نصب و راه اندازی دوربین مدار بسته

دپارتمان تخصصی نصب و راه اندازی پسیو شبکه و زیرساخت

دپارتمان تخصصی فروش کامپیوتر و قطعات کامپیوتر

دپارتمان تخصصی فروش گوشی و تبلت

دپارتمان تخصصی فروش لوازم الکترونیکی خانگی

دپارتمان تخصصی خرید و فروش دست دوم

ما اینجا هستیم تا بشما در پیدا کردن بهترین راه کمک کنیم

خدمات فنی و مهندسی رز کامپیوتر

Call Now Button