درباره شرکت

مرکز مهندسی کامپیوتررز با هدف ارائه راه حل جامع در زمینه کامپیوترهای خانگی واداری وسرورهای پیشرفته وهمچنین پشتیبانی حرفه ای از کامپیوترهای ادراجات ومراکز علمی وآموزشی ونظامی وانتظامی ایجاد گردیده است که در این راه همواره کنترل کیفی محصولات و خدمات مطابق با استانداردهای جهانی پذیرفته شده این حرفه آموزش صحیح تمامی مشتریان اعم از مشتریان داخلی، میانی و خارجی و اتخاذ استراتژی های مناسب در جهت ایجاد و حفظ رابطه طولانی و پایدار  بامشتریان موردنظر بوده است.

مهم نیست شما چه میزان بزرگ یا کوچک هستید ، یک سازمان بزرگ هستید یا یک مجموعه کوچک ، مهم این است آنچه را که از تکنولوژی روز در زمینه ماشینهای اداری بخواهید برای شما فراهم کرده یا خواهیم کرد.

ما در این مدت به عنوان ارائه دهنده فروش و خدمات پس از فروش برندهای اصلی کامپیوتروماشینهای اداری   تلاش خود را کرده ایم تا بهترین راه حل را با توجه به بودجه و تکنولوژی مورد نیاز مشتریان ارائه نمائیم.

پس از گذشت 20 سال از تاسیس این مرکزهم اکنون این مرکز با داشتن پرسنل کارآزموده با خدمات پس از فروش عالی درادارات ومراکز صنعتی شهرری و انجام پروژه های مختلف در زمینه مشاوره ، طراحی ، اجرا و نظارت بر طرحهای انفورماتیکی و ماشینهای اداری همچنین ارائه و تامین کلیه محصولات پاناسونیک (تلفن و فاکس) اچ پی (شامل سرور ، تجهیزات ذخیره سازی اطلاعات , پرینتر ، پلاتر ، اسکنر ، نوت بوک ، تجهیزات شبکه و مواد مصرفی مورد نیاز کاربران) مفتخر است که بزرگترین مرکز انفورماتیکی جنوب تهران بوده و از پیشگامان این صنعت فراگیر در شهرری می باشد.

کارشناسان و تکنسین های آموزش دیده در بخش پشتیبانی با فراغ خاطر آماده پاسخگویی تلفنی و حضوری به متقاضیان و کاربران بوده و آنان را دراستفاده بهینه از نرم افزارها و دستگاه ها راهنمایی می نمایند.

همچنین این بخش با هماهنگی بخش فروش ،طرح های دوره ای جهت حفظ ارتباط با مشتریان و سنجش میزان رضایتمندی آنها در نظر گرفته است وگزارش این نتایج به مدیران بخش های فروش، پشتیبانی و مدیریت کل ارائه می گردد.پس از تحلیل و بررسی نتایج ،استراتژی های مناسب برای افزایش میزان رضایتمندی مشتریان اتخاذ و به کار گرفته می شود.

 

امید آن می رود تا با پشتوانه صداقت ،وجدان کاری و احترام متقابل دامنه تفاهم ها افزایش یافته و قدم اول موجبات همکاری های بعدی را فراهم آورد.

چرا ما؟

گروه فنی و مهندسی رز مجهزترین و تخصصی ترین مرکز تعمیرات کامپیوتر با بیش از ۲۰سال سابقه و با حضور کادری مجرب ، متخصص و متعهد خدمات خود را در زمینه تعمیرات کلیه قطعات لپ تاپ و کامپیوتر در کوتاهترین زمان و با کمترین هزینه ممکن همراه با ۴ ماه گارانتی تعمیرات به کلیه نهادها ، ارگانها ، سازمانها و مراکز اداري ، صنعتي ، بازرگاني و تجاري و خدماتی ارائه می نماید .
یکی از گسترده ترین زمینه های فعالیت این مجموعه با بیش از ۲۰سال سابقه در این امر ارائه خدمات تخصصی تعمیرات و نگهداری ( سرویس و نگهداری ) می باشد. که در قرارداد های ۶ الي ۱۸ ماهه قابل اجرا مي باشد که در صورت نیاز متقاضیان می توانند با هماهنگی ، از خدمات مشاوره و بازدید رایگان این مجموعه جهت بررسی و اعلام هزینه برخوردار گردند

  • دستمزد رقابتی
  • خدمات با کیفیت
  • پشتیبانی خدمات
  • تعمیرات قوی
  • دارای فروشگاه بی واسطه
  • خدمات پس از فروش قوی
  • تیم های متخصص
  • رزومه ی عالی

با ما همراه شوید

ما اینجا هستیم تا به شما در پیدا کردن بهترین راه کمک کنیم

21+سال تجربه
2.7kمشتری راضی
250پروژه های سال 99
2.9kمشتریان

همکاران و مشتریان ما

شرکت های مشهور به ما اعتماد کردند، چرا شما نکنید